Nasz akcent na targach MEDICA w Dusseldorfie

W 2021 roku globalny rynek technologii medycznej otworzy swoje podwoje przed specjalistami z branży tech-med. W dniach 15-18 listopada w Düsseldorfie odbędą się targi MEDICA, na których będą poruszane różnorodne tematy związane z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie.  

MEDICA, ukierunkowane na działalność na arenie międzynarodowej, każdego roku zaskakują bogactwem różnorodności w zakresie prezentacji innowacyjnych rozwiązań. Ponad 5000 wystawców z całego świata prezentuje swoje najnowsze produkty, urządzenia oraz systemy przeznaczone do opieki ambulatoryjnej i szpitalnej.  

Telemedical Innovations Sp. z o.o. jako jedna z sześciu firm otrzymała wsparcie w ramach działań prowadzonych przez Województwo Śląskie, dzięki programowi inSilesia i została zakwalifikowana do udziału w targach MEDICA.  

Już 14 listopada nasi przedstawiciele udadzą się do Düsseldorfu, aby odpowiednio przygotować ekspozycję spółki. W dniach 15-18 listopada będziemy prezentować ofertę przedsiębiorstwa na stoisku Województwa Śląskiego.  

Targi MEDICA są jedną z najważniejszych imprez wystawienniczych powiązanych z branżą med-tech i sektorem usług medycznych. Udział w tym wydarzeniu jest dla Telemedical Innovations Sp. z o.o. ogromnym wyróżnieniem. To jednocześnie doskonała okazja do zaprezentowania światu naszego innowacyjnego systemu CARDIOVICE™ oraz nawiązania licznych kontaktów handlowych z partnerami biznesowymi ze wszystkich kontynentów.  

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska (Hall 16 / E42) podczas targów MEDICA.