Delegacja Telemedical Innovations Sp. z o.o. wzięła udział w konferencji Health Business Innovations 2023

Przedstawiciele Telemedical Innovations Sp. z o.o. – Ireneusz Plaza (CEO) oraz Anna Szymura (specjalista ds. technologii biomedycznych i realizacji projektów), mieli przyjemność wziąć udział w konferencji Health Business Innovations 2023 – niezwykłym wydarzeniu, zorganizowanym przez  Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, Miasto Zabrze i Startup City Zabrze. 🙌

Uczestnikami eventu byli właściciele oraz zarządzający firmami na rynku zdrowia (m.in. w medycynie, sporcie, żywieniu i wszystkich obszarach, które na zdrowie mają wpływ). Podczas głównej i  networkingowej części wydarzenia, goście rozmawiali o trendach, modelach biznesowych, oraz  innowacjach na szeroko rozumianym rynku zdrowia.

W zakresie wyrobów medycznych, uczestnicy mieli okazję między innymi wysłuchać interesującej prezentacji, w ramach której Prezes Arkadiusz Grądkowski z Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych Izba POLMED, szczegółowo opisał obecny rynek wyrobów medycznych w Polsce, porównując go przy tym do rynków globalnych. W ramach konferencji poruszono również tematykę zastosowania robotów w medycynie oraz wyzwań związanych z rozwojem wyrobów medycznych.

W programie eventu, znalazły się nie tylko wciągające prezentacje specjalistów z dziedziny medyczno-technicznej, ale również debata pt. „Polska hubem produkcyjnym urządzeń i wyrobów medycznych dla Europy oraz zapleczem kadrowym dla rynku zdrowia w Europie”, podczas której uczestnicy zaproszeni zostali do wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń zawodowych.

W części wystawowej, przedstawiciele Telemedical Innovations Sp. Z o.o., mieli również możliwość i przyjemność zaprezentować zainteresowanym owoc wieloletnich badań naukowych i wytężonej pracy  – nasze innowacyjne rozwiązanie – system CARDIOVICE™, umożliwiający zdalne monitorowanie stanu zdrowia pacjenta z dowolnego miejsca na świecie.

Podsumowując, podczas czwartkowego wydarzenie Health Business Innovations 2023:

👉 Mieliśmy możliwość nabycia sporej dawki istotnej i merytorycznej wiedzy – w tym tej, dotyczącej konstruktywnej oceny rynku innowacji i technologii w Polsce,

👏 Odbyliśmy wiele inspirujących rozmów z przedstawicielami różnych firm z branży MedTech

🤝Nawiązaliśmy mnóstwo istotnych, obiecujących kontaktów biznesowych, które z pewnością wykorzystamy w przyszłości

Dziękujemy organizatorom tego wspaniałego wydarzenia i wszystkim jego uczestnikom! 

Do zobaczenia na kolejnej edycji!